موسسات فرهنگی چه ویژگی‌هایی دارند؟

مؤسسه فرهنگی، مجموعه‌ای از اهداف و عملکردهای مرتبط با هرگونه برنامه‌های فرهنگی و هنری است که به‌صورت انتفاعی و یا غیرانتفاعی از سوی اشخاص حقیقی و یا حقوقی نظیر دولتی، خصوصی و یا عمومی انجام می‌پذیرد.

انواع مجموعه‌های فرهنگی شامل موزه‌ها، سینماها، نمایشگاه‌ها، کتابخانه‌ها، فرهنگسراها، سراهای محله و…است. هر کدوم از این فضاها نقش مهمی در فرهنگ جامعه ایفا می‌کنند.

  • اهداف مجموعه‌های فرهنگی
  • اهداف آموزشی
  • اهداف مذهبی
  • اهداف اطلاع‌رسانی
  • اهداف فرهنگی تجاری
  • اهداف فرهنگی فراغتی

خودشناسی فردی به چه معناست؟

یکی از مهم‌ترین وقت‌هایی که ما باید برای توسعه فردی خودمان انجام دهیم خودشناسی است. ما باید خود را بشناسیم تا بتوانیم خودمان را رشد دهیم و در بزنگاه‌های بزرگی مانند انتخاب شغل، رشته، ازدواج و بزنگاه‌های کوچک‌تری مانند تعامل هم‌درس، هم‌تیم، همکار، دوست و ... از آنها استفاده کنیم و ارتباطات و کیفیت زندگی خود را ارتقا بدهیم. یکی از راه‌های مناسب برای شناخت بخشی از خودمان شناخت ویژگی‌های شخصیتی ما است که در یک دوره زمانی به وجود آمده است و ممکن است در دوره زمانی دیگری شروع به تغییر کند. شما به‌عنوان همکار، هم‌تیمی، فروشنده، مشتری و ... می‌توانید از ویژگی‌های قوی و ضعیف شخصیتی خودتان استفاده کنید. سایت آینه دو آزمون کتل و mbti را برای شما آماده کرده است که این آزمون‌ها در مؤسسه ما بر اساس بافت فرهنگی کشور ما هنجاریابی شده‌اند و به شما کمک خواهند کرد که فرایندهای تصمیم‌گیری شما تسهیل شود.

آزمون نقش‌های تیمی چه کاربردی دارد؟

شما تاکنون یا تیم داشته‌اید یا اینکه عضو تیمی بوده‌اید؛ تیم‌ها برای بقا خود و همچنین نگهداشت افراد کنار یکدیگر نیازمند پروتکل‌هایی هستند از سوی دیگر برای رشد و توسعه تیم‌ها مسیرهای خاصی وجود دارد. آزمون‌های تیمی به شما کمک خواهند کرد که بتوانید مشکلات تیم خود را بدانید و همچنین برخی از مشکلات را پیش از وقوع عارضه نسبت به آن آگاهی پیدا کنید و بتوانید برای آنها برنامه داشته باشید. بسته آزمون بلبین و همچنین mbti تیم به شما کمک خواهد کرد که بتوانید عارضه‌ها را متوجه شوید و در راستای تیم خود برنامه و مسیریابی داشته باشید.

شخصیت‌شناسی شغلی چیست؟

شغل یکی از گذرگاه‌‌های مهم زندگی همه ما انسان‌هاست که همگی به‌ناچار باید در این زندگی شغل خود را انتخاب کنیم. دوتا از متغیرهای مهم در انتخاب شغل شخصیت و هوش است؛ این دو متغیر برای فردی که بخواهد شغل را انتخاب کند یا برای کارفرمایی که بخواهد سرمایه‌های انسانی خود را انتخاب کند مفید و مهم است. شخصیت و هوش شناخت خوبی از افراد در ویژگی‌های روان‌شناختی افراد به ما می‌دهند که ممکن است این ویژگی‌ها در دوره‌های مختلف تغییر کند اما تسهیلگر مفیدی برای تصمیم‌گیری هستند. شما در این بسته آینه با استفاده از آزمون های mbti، هالند، لنگرگاه شغلی، دیسک می‌توانید رغبت‌ها و تمایلات شغلی خود را بهتر بشناسید و جهت شغلی خود را مشخص کنید

آزمون تمایل کارِگروهی، برای چه تیم‌هایی مفید است؟

وقتی در یک تیم قرار می‌گیرید ممکن است برخی از افراد ناراحت و رنجور از ارتباط با دیگران باشند و برای خودشان دلایل مختلفی از جمله کم‌کاری دیگران، وقت تلف کردن و ... داشته باشند. از سوی دیگر برخی از افراد تمایل دارند همه کارها در یک فضای گروهی انجام شود و بر اثر بحث و گفتگو خروجی‌ها برای یک هدف مشخص استخراج شود. شما با آزمون ایوانز می‌توانید یک تصویر اولیه از تمایل کارگروهی داشته باشید و همچنین تدابیر لازم را از قبل از واقع‌شدن در میدان بدانید. این بسته آینه از این طریق به شما کمک خواهد کرد.

محصولات

بسته خودشناسی فردی

بسته شخصیت‌شناسی شغلی

بسته آزمون نقش‌های تیمی

بسته آزمون تمایل کارگروهی